Зупинити ганебне злиття округів під людей Януковича!

Зупинити ганебне злиття округів під людей Януковича!

Не можна допустити повернення поплічників Януковича до Верховної Ради. Це не те, за що ми боролися під час Революції гідності. Необхідно зупинити нові «договірняки» та цинічний злив округів під мажоритарників-корупціонерів, які відкрито знищували країну.

Тому 13 громадських активістів та молодих політиків з різних політичних партій закликають демократичні партії узгодити гідних кандидатів на одномандатних округах. Час для цього ще є, але його вкрай обмаль.

Досить витягувати із «смутних часів» одіозні імена, щоб потім кидати їх у сміттєві баки. Потрібно увести цивілізований політичний процес, відповідно до європейських цінностей і принципів Майдану.

Ось текст звернення.

“Молоді політики закликають партії узгодити кандидатів від демократичних сил в одномандатних округах.

Ми, представники громадянського суспільства та молоді політики, які балотуються до парламенту від різних партій, закликаємо політичні сили Євромайдану розпочати процес узгодження кандидатів в одномандатних виборчих округах з тим, аби не допустити проходження в Верховну Раду корупціонерів, представників старого режиму та сепаратистів.

Досвід 2012 року показав, що протистояння між представниками демократичного табору часто призводить до перемоги негідника.

В умовах війни суспільство чекає на єдність проєвропейських партій, які хочуть сформувати демократичну більшість у новій Раді.

Ми маємо забезпечити швидке ухвалення нагальних європейських реформ, за які виступив український народ. Новому парламенту доведеться ухвалювати складні рішення. І політикум зможе заручитися підтримкою суспільства лише за умови єдиного бачення та рішучих спільних дій.

Вважаємо, що узгоджених кандидатів слід обирати, керуючись репутацією кандидатів, їхнім внеском у демократичні зміни в країні, а також їхньою відданістю спільним цінностям наших політичних сил – європейський вибір, права людини, прозора влада, відкрите суспільство.

Відповідно до законодавства партії можуть відкликати своїх кандидатів до 13 жовтня включно. Ми закликаємо керівництво партій Євромайдану до цього терміну визначитися із підтримкою узгоджених кандидатів у депутати – із максимальним залученням громадськості, на засадах партнерства і чесної конкуренції. Вважаємо критично важливим такий підхід у тих округах, де до Верховної Ради намагаються потрапити одіозні кандидати, заплямовані корупцією, сепаратизмом та ущемленням прав людини.

Такий крок демократичних сил забезпечить “безпеку, справедливість та оновлення”, і на ділі доведе, що прийшов “час єднатися”, що прийшла “сильна команда для складних часів”, і є всі шанси, що “Україна переможе”.

Сергій Висоцький, “Народний фронт”

Василь Гацько, “Демократичний Альянс”

Світлана Заліщук, “Блок Петра Порошенка”

Iван Крулько, “Батьківщина”

Мустафа Найем, “Блок Петра Порошенка”

Сергій Лещенко, “Блок Петра Порошенка”

Iгор Луценко, “Батьківщина”

Олексій Рябчин, “Батьківщина”

Наталя Соколенко, “Демократичний Альянс”

Вікторія Сюмар, “Народний фронт”

Олександр Черненко, “Блок Петра Порошенка”

Андрій Шевченко, “Батьківщина”

Олена Шкрум, “Батьківщина”