Юлія Тимошенко вітає рішення G7 про негайне посилення санкцій проти режиму Путіна

Юлія Тимошенко вітає рішення G7 про негайне посилення санкцій проти режиму Путіна

Кандидат у Президенти України від  партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко наголосила, що вона вітає рішення країн G7 про негайне посилення санкцій проти Росії і вважає, що такі заходи зупинять агресію Путіна проти України.
Про це вона заявила під час інтерв’ю з телевізійною службою американської інформагенції The Associated Press.
“Зараз саме час для запровадження санкцій третього рівня. Тому я вітаю прийняття рішення про їх введення і сподіваюся, що, як було проанонсовано сьогодні, це будуть саме санкції, що стосуються банківської системи та енергетичної сфери (Росії)”, – сказала вона.
“Я вважаю, що вони будуть ефективними. Потужність та інтенсивність цих санкції зупинить агресію Путіна проти України, (російських) військових буде відведено на свою територію, а дестабілізацію зупинено”, – додала Тимошенко.
Юлія Тимошенко заявила, що зараз увесь демократичний світ повинен бути разом задля протистояння імперським планам Росії.
“Путін мріє не тільки про підкорення України і Євразійського простору, він мріє про свій диктат на глобальному рівні”,- наголосила вона.
Нагадаємо, що на сайті Білого Дому у суботу було оприлюднено заяву, в якій оприлюднено рішення G7 щодо негайного посилення цільових санкцій проти Росії.