Юлія Тимошенко: Уперше в Україні сформований проєвропейський парламент

Юлія Тимошенко: Уперше в Україні сформований проєвропейський парламент

Парламентські вибори в Україні відбулися, і уперше за 23 роки обраний проєвропейський парламент, а дві політичні сили – блок Петра Порошенка і “Народний фронт” Арсенія Яценюка – отримали мандат на здійснення влади.

“Україна отримала сьогодні ще один посилений шанс продемонструвати високий і переконливий рівень успіху”, – наголосила лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко сьогодні на брифінгу.

За її словами, створення проєвропейського парламенту означатиме можливість просування України на європейському шляху і приєднання до системи колективної безпеки – НАТО.

“За останні 23 роки в Україні сформований майже повністю проєвропейський парламент. Це означає, що Верховна Рада буде робити всі необхідні кроки, щоб наблизити Україну до Європейського Союзу, європейських принципів і стандартів”, – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона підкреслила, що “Батьківщина” чітко дотримуватиметься своїх принципів і в новому парламенті робите все, щоб люди відчули зміни та добилися справедливості.

“Батьківщина” допомагатиме тій владі, яку сформує народ, в тому, щоб Україна якомога швидше зруйнувала стару корумповану систему, якомога швидше стала членом ЄС та НАТО та самим якісним чином змогла дати зрозуміти українцям, що Революція гідності дала їм зміни в їх власному житті і що люди добилися справедливості”, – наголосила Юлія Тимошенко.

“Ми будемо завжди на стороні людей. Ми будемо завжди за європейський вибір. Ми будемо за вступ України в НАТО і за руйнацію старої корумпованої системи”, – зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер партії “Батьківщина” подякувала українцям за те, що вони прийшли на вибори, подякувала тим, хто голосував за “Батьківщину”, та привітала партії, які пройшли в парламент.