Юлія Тимошенко наполягає на залученні громадянського суспільства до реформування судової гілки влади

Юлія Тимошенко наполягає на залученні громадянського суспільства до реформування судової гілки влади

Лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє про необхідність створення в парламенті робочої групи за участі представників громадянського суспільства для підготовки пакету законів щодо реформування судової гілки влади, повідомляє її пресональний сайт.

“Ми просимо, щоб негайно на рівні голови Верховної Ради була створена велика команда, яка включає громадянське суспільство, інші фракції і фахівці, і щоб до другого читання ми підготували, законопроект, які не збільшує впив виконавчої гілки влади на судову гілку влади, а сьогодні в цьому законі, на жаль, є такі ознаки”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні під час засідання Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій.

За її словами, фракція “Батьківщина” готова підтримати відповідний законопроект у першому читанні.

“Наша фракція підтримує цей процес, але я прошу – не ігноруйте громадянське суспільство, не ігноруйте інші фракції, щоб не вийшло так, як з бюджетом, коли бюджетний комітет вперше за 24 роки незалежності України бюджет не розглядав взагалі, не бачили його”, – зазначила вона.

Лідер фракції “Батьківщина” передала голові Верховної Ради України пропозиції громадянського суспільства щодо судової реформи.

“Ми, як нова Верховна Рада, не можемо ігнорувати громадянське суспільство. Це є дуже важливим”, – заявила Юлія Тимошенко.