Як молодь зі Сходу Львів для себе відкривала та "бандерівців" шукала

Як молодь зі Сходу Львів для себе відкривала та “бандерівців” шукала

1-3 травня проводили з Батьківщиною Молодою у Львові молодіжний форум “Схід і Захід разом”. Це було щось неймовірне, яке важко описати, але я спробую.

100 молодих людей з Донецька, Луганська та Маріуполя отримали змогу відкрити Львів та Західну Україну для себе по-новому: без бандерівців, повішених москалів, утисків російськомовних, розрухи і т.д. Вони побачили неймовірно гарне, відкрите, дружелюбне гостинне місто, з такими ж самими людьми. Завели багато нових друзів і їхали зі сльозами на очах. Потрібно було чути їх гарячі виступи під час панельних дискусій від яких йшли мурашки по шкірі й накочувались сльози в самого.

Результатом роботи форуму стало прийняття резолюції про єдність і неподільність України та “Обращения к Президенту РФ” в якому закликається Путіна прибирати свої криваві руки від України.

Наостанок всі разом розгорнули найбільший у світі прапор України на площі перед Університетом Франка.

ЦЕ БУЛО КРУТО! Я переконаний, що такі молодіжні обміни НАДВАЖЛИВІ для України сьогодні. Вони набагато важливіші та ефективніші ніж обміни з європейськими студентами. Ми маємо в першу чергу відкрити Схід для молоді із Заходу, а Захід для молоді зі Сходу. бо саме ця молодь є майбутнім незалежної та неподільної України!

То ж закликаю усі громадські організації, фонди, бізнес долучитися до організації молодіжних обмінів між сходом і заходом, північчю й півднем! Саме сьогодні ми маємо міцно зшити Україну тоненькими ниточками, які в найближчому майбутньому переростуть у надміцні канати!

Дякую усім, хто долучився до організації цього грандіозного дійства!

Україна ЄДИНА і НЕПОДІЛЬНА!