Вінницька «Батьківщина Молода» підтримала відкритий турнір з стрітболу «Asphalt King»

Вінницька «Батьківщина Молода» підтримала відкритий турнір з стрітболу «Asphalt King»

Вінницький обласний осередок “Батьківщини Молодої” підтримав відкритий турнір з стрітболу «Asphalt King».

«У Вінниці є група ентузіастів, яка відновлює спортивні майданчики й організовує стрітбольні баталії. Ми постійно фінансуємо вуличний спорт водночас  допомогли хлопцям зареєструвати федерацію, щоб спортсменам було легше в юридичній площині захищати свої інтереси. Вона налічує вже близько 60 членів, серед яких є навіть іноземці», – розповів голова «Батьківщини молодої» на Вінниччині Вадим Кудіяров.

Чемпіоном і володарем титулу «Asphalt King» став 20-річний вінничанин Августин Козанчук. У групі він виграв усі чотири поєдинки, а потім послідовно розібрався з трьома суперниками на стадії плей-оф.Він був переможцем етапу стрітбольної ліги України, а також є діючим баскетболістом-професіоналом. Минулого сезону Августин Козанчук в складі київського “Авангарда” став чемпіоном вищої ліги чемпіонату України.

«Стрітбол дуже схожий на звичайний баскетбол, яким я займаюся вже дуже довго. Правила схожі, тільки грають на одне кільце, тож багато професійних баскетболістів улітку підтримують форму у стрітбольних баталіях», – сказав переможець турніру.

Більшість спортсменів, що взяли участь у змаганні, представляла Вінницю. Були також гравці зі Жмеринки, Горловки (Донецька область) і Нігерії.

Po9MPQk1iQo xItJloTDJGs itcZtKqzZLE