Вінницька "Батьківщина молода" долучилась до навчально-практичних семінарів про місцеві вибори

Вінницька “Батьківщина молода” долучилась до навчально-практичних семінарів про місцеві вибори

Під час семінару було розглянуто систему відкритих виборчих списків, на підставі яких згідно Коаліційної угоди будуть проводитись наступні місцеві вибори. В семінарі взяли участь близько 100 осіб.

Голова Вінницької МГО «Батьківщина молода» Кудіяров Вадим зазначає: «Реформи, які мають відбутися в сфері виборчої системи передбачають «нові правила гри». Досвід Польщі свідчить, що зміни в виборчому законодавстві привели до того, що під час проведення голосування на дільницях було зіпсовано близько 30% бюлетенів. Думаю, що в Україні ця цифра може зрости до 50%. Щоб так не сталося потрібно вже сьогодні розпочинати проводити просвітницьку діяльність серед населення. Ми маємо відходити від правового нігілізму».

До семінару було залучено багато молоді, яка тільки розпочинає свій політичний шлях. «Ми робимо ставку на налаштованих на європейські цінності молодих людей, які прагнуть змін. Нове покоління українців прагне вирішувати проблеми в правовому полі, а для цього потрібні знання», – впевнена Ірина Нагорняк.

Слід зазначити, що «ВО «Батьківщина» давно та плідно співпрацює з IRI. Депутат Вінницької обласної ради Леся Мороз вважає співпрацю плідною. «Міжнародний Республіканський фонд завжди пропонує новітній, креативний досвід в сфері політичних технологій». – говорить Леся Мороз.