В Одесі відбувся об’єднавчий Форум для молоді зі Сходу та Заходу

В Одесі відбувся об’єднавчий Форум для молоді зі Сходу та Заходу

27-28 вересня в Одесі відбувся Другий молодіжний Форум «Схід і Захід разом». Форум об’єднав понад 150 молодіжних та студентських лідерів з усіх регіонів України.

За словами організаторів заходу, громадського об’єднання «Батьківщина Молода» та Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, саме завдяки таким заходам молодь продовжує ламати нав’язані стереотипи.

«Я добре пам’ятаю, як ми організували перший Форум «Схід і Захід разом»  у Львові ще у травні. Тоді студенти з Донецька та Луганська вперше відчули, що бути патріотом своєї держави – це почесно. Тому такі обміни між молоддю дають неоціненну можливість відчути і зрозуміти один одного. Тому Другий Форум молоді «Схід і Захід разом» ми проводимо в Одесі. І ця ініціатива буде продовжуватися», – наголосив Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

За його словами, третій Форму уже пройде на Сході України – в українському Донецьку.

Також у Форумі взяли участь народний депутат України Андрій Шевченко та молодий науковець, фахівець зі сталого інноваційного розвитку, кандидат у народні депутати від партії «Батьківщина» Олексій Рябчин.

Кульмінацією Форуму стало розгортання найбільшого прапора України у Іллічівську на Приморських сходах.

 Загалом, на Форум приїхали студенти з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Вінницької, Тернопільської, Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької та Київської областей.

Нагадаємо, що 2 травня у Львові на молодіжний форум «Схід і Захід разом» зібралися понад 200 студентів із західних та східних регіонів України.

На завершення учасники заходу розгорнули на площі перед Національним університетом ім. І. Франка найбільший державний прапор.