В Одесі розгорнули найбільший державний прапор України

В Одесі розгорнули найбільший державний прапор України

Сьогодні, 28 червня, в Одесі до Дня Конституції розгорнули найбільший синьо-жовтий стяг. Прапором повністю накрили Потьомкінські сходи. Організатор акції – Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода».

За словами представників організації, які привезли прапор-рекордсмен до Одеси, акція приурочена до Дня Конституції. Вона засвідчує єдність українців від Півночі до Півдня, від Заходу до Сходу.

 «Ми давно хотіли привезти прапор до унікального українського міста – Одеси. Для всіх українців зараз дуже важливі такі позитивні патріотичні акції, особливо на Півдні та Сході. Адже таким чином ми ще раз засвідчуємо, що українці єдині та згуртовані навколо збереження держави, особливо у такий складний період. І Одеса підтримує нас!» – підкреслив Іван Крулько, Голова «Батьківщини Молодої».

Керував розгортанням прапору голова Київського міського осередку «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський.

Організатори висловили сподівання, що найближчим часом прапор розгорнуть на найбільшій площі Європи – в Харкові. А останньою точкою його турне має бути Донецьк.

Цього року своє турне стяг почав зі Львова у рамках форуму молоді «Схід і Захід разом». Згодом прапор побував у Луцьку, Умані, Чернівцях, Черкасах, Миколаєві тощо.

Нагадаємо, що прапор виготовили у 2012 році до Дня незалежності. Вперше його розгорнули у Києві біля Національного університету імені Тараса Шевченка.

Прапор занесений у Книгу рекордів України як найбільший в світі український стяг. Його пропорції – 40х60 метрів, а площа – 2400 метрів квадратних.

Одеса_прапор Одеса_прапор_3