В Одесі постраждало 5 активістів «Батьківщини молодої», які вийшли на мирну ходу 2 травня

В Одесі постраждало 5 активістів «Батьківщини молодої», які вийшли на мирну ходу 2 травня

Під час кривавих подій в Одесі 2 травня постраждало 5 активісті «Батьківщини Молодої», які вийшли на мирну ходу «За єдину Україну». Всі вони знаходяться в лікарні, один з них важко поранений. Про це повідомив Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

«П’ятеро активістів Одеського осередку «Батьківщини Молодої» в лікарні через криваві події, які сталися в Одесі 2 травня. Один з них поранений важко. Вони не мали з собою ніяких бит та кийків, а брали участь у ході мирній «За єдину Україну», – повідомив Голова «Батьківщини Молодої».

 Він наголосив, що подібна ситуація відбувається по всій Україні – люди, які виходять відстояти незалежність та цілісність України, піддаються нападам та обстрілам. При цьому, міліція східних та південних регіонів часто не захищає українських громадян.

«Те, що сталося в Одесі – наша спільна трагедія. Це наслідок окупаційної політики Росії, зокрема, роботи її диверсійних груп та спецпризначенців. І винні повинні понести відповідальність», – зазначив Іван Крулько.

За його словами, всі українці,  у тому числі, представники українських політичних еліт, повинні об’єднатися, аби вигнати з України окупанта та не допустити розпалювання конфлікту.

Також Іван Крулько додав, що поранених активістів «Батьківщини Молодої» та інших постраждалих уже відвідала лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.