В Одесі на День Конституцїї розгорнуть найбільший прапор України

В Одесі на День Конституцїї розгорнуть найбільший прапор України

28 червня найбільший український стяг вперше приїде до Одеси. За словами ініціаторів, Всеукраїнського громадського об’єднання «Батьківщина Молода», його планується розгорнути на Потьомкінських сходах о 17.00.

Як зауважив Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько, розгортання найбільшого національного стягу в Одесі саме на День Конституції є важливою об’єднуючою акцією.

«Нещодавно ми розгортали прапор в Миколаєві, а тепер у ще одному унікальному місті українського Півдня – Одесі. Впевнений, що одесити та гості міста приєднаються до красивого патріотичного дійства, що проходитиме на Потьомкінських сходах», – зауважив Іван Крулько.

Нагадаємо, що прапор виготовили у 2012 році до Дня незалежності. Вперше його розгорнули у Києві біля Національного університету імені Тараса Шевченка.

Цього року своє турне стяг почав зі Львова у рамках форуму молоді «Схід і Захід разом». Згодом прапор побував у Луцьку, Умані, Чернівцях, Черкасах, Миколаєві тощо.

Прапор занесений у Книгу рекордів України як найбільший в світі український стяг. Його пропорції – 40х60 метрів, а площа – 2400 метрів квадратних.