В  Іллічівську студенти з 12 областей розгорнули найбільший прапор України

В Іллічівську студенти з 12 областей розгорнули найбільший прапор України

Сьогодні в Іллічівську розгорнули найбільший прапор України у рамках Форуму «Схід і Захід разом», який організувало ВГМО «Батьківщина Молода» за сприяння Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Найбільший стяг розгорнули на Приморських сходах о 18.00. Акція відбулася у рамках молодіжного Форуму «Схід і Захід разом» за участю понад 150 студентів з 12 областей (Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Вінницької, Тернопільської, Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької та Київської).

Організував акцію з розгортання найбільшого прапора Голова Одеської «Батьківщини Молодої» Василь Бугайчук. Також у  заході взяли участь народний депутат України Андрій Шевченко, Голова «Батьківщини Молодої» та кандидат у народні депутати Іван Крулько, а також  кандидат у нардепи від партії «Батьківщина» Олексій Рябчин.

Нагадаємо, що  до Дня державного прапора стяг-рекордсмен розгорнули на стадіоні «Металург» у Артемівську.

Також він побував у Маріуполі, Києві, Одесі, Миколаєві, Умані, Черкасах, Чернівцях, Луцьку та Львові. Виготовили прапор у 2012 році спеціально до Дня незалежності та вперше розгорнули у Києві.

Прапор занесений у Книгу рекордів України як найбільший в світі український стяг. Його пропорції – 40х60 метрів, а площа – 2400 метрів квадратних.

Цього року його вперше розгорнули у Львові на молодіжному форум «Схід і Захід разом» перед Національним університетом ім. І. Франка.