Уманчани перейняли естафету з розгортання найбільшого прапора

Уманчани перейняли естафету з розгортання найбільшого прапора

Прапор-рекордсмен у четвер розгорнули на центральній площі Умані. За словами організаторів, ВМГО «Батьківщина Молода», найбільший стяг привезли з Луцька у центральну Україну, аби далі продовжити його турне на Схід та Південь. Зокрема, в суботу його розгорнуть в Запоріжжі.

Сьогодні, 15 травня, найбільший державний прапор України розгорнули в Умані. Акція стала продовженням туру з розгортання прапора у містах України.

«Після Львова та Луцька ми вирішили привезти прапор в центральний регіон України. А далі він попрямує на Схід та Південь. Тобто покрита найбільшим синьо-жовтим стягом площа одного з міст Центру України – символічна зупинка перед походом на Схід. І зверніть увагу, що навіть дощ зупинився, коли ми розгорнули прапор», – зауважив Голова «Батьківщини Молодої Іван Крулько.

Він також відзначив, що українці прекрасно сприймають акцію, яка стає масштабною подією для міста, що приймає прапор. Цей гігантський синьо-жовтий стяг вже став символом об’єднання України.

За словами Івана Крулько, у суботу прапор має приїхати до Запоріжжя.

Керував розгортанням прапора довірена особа кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко Сергій Митрофанський. Він наголосив, що прапор продовжуватиме об’єднувати українців у інших містах.

“Моя мрія – щоб прапор покрив центральну площу Донецька. І ми обов’язково її  реалізуємо”, – наголосив Сергій Митрофанський.

Нагадаємо, що прапор уже розгорнули у Львові та Луцьку. Його пропорції – 40х60 метрів, а площа – 2400 метрів квадратних. Стяг занесений у Книгу рекордів України.