Україна має запровадити санкції щодо Росії, - Іван Крулько

Україна має запровадити санкції щодо Росії, – Іван Крулько

Верховна Рада повинна встановити санкції проти Росії спеціальним законодавчим актом. Окрім того, Україна має і далі добриватися визнання міжнародним товариством Росії, країною, що підтримує тероризм. Про це в ефірі телеканалу «ТВі» повідомив Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

«Для Росії важливо, щоб всі забули про Крим. Тому вона намагається створити зони нестабільності в інших областях України і ввести туди свої війська. Це допоможе їй загрожувати агресією та вийти на переговори з вимогою визнати «кримнаш», – зазначив Іван Крулько.

Він наголосив, що своєю чергою Україна має приймати конкретні рішення щодо визнання Росії країною, що підтримує тероризм. Таке рішення має прийняти Верховна Рада і домагатися визнання цього факту іншими країнами.

«Україна повинна і надалі тиснути на міжнародне співтовариство, щоб заганяти Росію в глухий кут. Якщо ЛНР і ДНР будуть визнані терористичними організаціями, то наступним кроком стане визнання Росії, як держави, що фінансує тероризм», – зауважив Іван Крулько.

 Водночас, якщо Україна добивається того, щоб весь світ встановлював санкції до Росії, то має сама встановити чіткі санкції спеціальним законодавчим актом.

«До речі, саме представники «Батьківщини» вже запропонували відповідний законопроект», – підкреслив Голова «Батьківщини Молодої».

Він додав, що необхідно припинити  будь-яке співробітництво з Росією, особливо в питаннях військово-промислового комплексу.