У Маріуполі  розгорнуть найбільший прапор України

У Маріуполі розгорнуть найбільший прапор України

У неділю, 13 липня, найбільший держаний прапор вперше привезуть на Донеччину. Зокрема, синьо-жовтий стяг планується розвернути в Маріуполі о 16.00 на площі Комсомолу у Приморському районі.

Привезе прапор до Маріуполя Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода».

«Ми вирішили доставити стяг в Маріуполь на запрошення нашого донецького осередку. Адже розуміємо усю складність ситуації, яка склалася в регіоні. І ми дуже раді, що така ініціатива поступила від українців Сходу. Таким чином вони хочуть приєднатися до нашої об’єднуючої акції під найбільшим синьо-жовтим стягом», – зазначив Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

Нагадаємо, що на День Конституції, 28 липня, прапор побував в Одесі, де його розгорнули на символі міста – Потьомкінських сходах. До цього стяг-рекордсмен уже побував у Львові, Луцьку, Умані, Чернівцях, Черкасах, Миколаєві тощо.

Виготовили прапор за ініціативи «Батьківщини Молодої» 2012 році до Дня незалежності. А вперше його розгорнули у Києві біля Національного університету імені Тараса Шевченка.

Стяг має пропорції пропорції – 40х60 метрів та площу – 2400 метрів квадратн. Він занесений до Книги рекордів України як найбільший в світі український державний прапор.