У Маріуполі  розгорнули найбільший національний прапор

У Маріуполі розгорнули найбільший національний прапор

Сьогодні, 13 липня, найбільший синьо-жовтий стяг розгорнули в Маріуполі. Прапором накрили площу навпроти стадіону «Іллічівець».

У дійстві взяло участь понад тисяча жителів міста. Привезла стяг-рекордсмен на Донеччину Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода».

За словами Голови організації Івана Крулька, маріупольські патріоти попросили привезти прапор з нагоди символічної дати – рівно місяць тому місто було звільнено від терористичних сепаратистських угруповань.

«Нарешті наш прапор на Донеччині. І що найважливіше – цією акцією маріупольчани відзначають звільнення міста від сепаратистів. Схід України вже давно чекає на такі позитивні об’єднуючі акції», – зазначив Іван Крулько.

Охорону заходу організували бійці батальйону «Азов».

У свою чергу, народний депутат від фракції «Батьківщина» Олександр Чубатенко наголосив, що разом з прапором на Донеччину вирішили привезти майже 20 тонн продовольства для українських військових, що служать в зоні АТО. Зокрема, провізію на близько 100 тисяч гривень передали прикордонній військовій частині Маріуполя, бійцям 72-ї бригади та батальйону «Азов». Кошти збирали народні депутати від ВО «Батьківщина» та «Батьківщина Молода».

Нагадаємо, що на День Конституції, 28 липня, прапор побував в Одесі. До цього – у Львові, Луцьку, Умані, Чернівцях, Черкасах, Миколаєві тощо.

Стяг має розмір – 40х60 метрів та площу – 2400 метрів квадратних. Він занесений до Книги рекордів України як найбільший в світі український державний прапор.