У Луцьку розгорнули найбільший синьо-жовтий стяг

У Луцьку розгорнули найбільший синьо-жовтий стяг

Сьогодні, 13 травня, на Замковій площі Луцька кілька тисяч студентів розгорнули найбільший національний прапор. За словами організаторів, ВМГО «Батьківщина Молода», наступну акцію з розгортання стягу планується організувати на Півдні, завершити –  на Сході.

«Цією акцією ми показуємо, що український народ має об’єднатися навколо своєї національної ідеї та не дозволити нікому посягати на нашу незалежність», – підкреслив  Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

За його словами, привезеним до Луцька синьо-жовтим стягом «Батьківщина Молода» встановила світовий рекорд. Адже це найбільший прапор України в  світі, який відповідає пропорціям, зазначеним у Конституції України. Він має розмір 60х40 метрів, або 2400 метри квадратних.

«Вперше цей прапор ми розгорнули в Києві перед Національним університетом імені Тараса Шевченка. І тепер ми вирішили, що настав час його знову показувати у рамках турне найбільшими площами України. Адже зараз цей прапор дуже потрібен українцям», – наголосив Іван Крулько.

 Він нагадав, що цього року стяг-рекордсмен вже розгортали  у Львові, наступною точкою стане Південь України – Миколаїв, Одеса, Херсон – і завершити його розгортання планується у Східних областях.