У Києві відкрито пам’ятну дошку Герою Небесної Сотні Андрію Мовчану

У Києві відкрито пам’ятну дошку Герою Небесної Сотні Андрію Мовчану

Принципи, з якими Герої Небесної Сотні йшли обороняти Майдан, мають бути реально втіленими в Україні.

Про це сьогодні під час відкриття пам’ятної дошки Герою Небесної Сотні Андрію Мовчану у столичній школі № 73 сказав ініціатор акції, депутат від фракції «Батьківщина» та Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

«Рік назад ми з «Батьківщиною Молодою» в Києві почали реалізовувати задум, щоб на усіх школах України, де навчалися Герої Небесної Сотні, з’явилися пам’ятні дошки на честь Героїв. Символічно, що проїхавши Україною, сьогодні ми завершуємо цей задум також в Києві», – зазначив депутат.

Він наголосив, що пам’ять про Героїв Небесної Сотні тільки починає жити в Україні.

«Це люди, які почали боротися за справедливість, проти неправди, які хотіли, щоб Україна почала змінюватися», – сказав Іван Крулько.

«Наше з вами завдання, щоб ті задуми, з якими Герої Небесної Сотні йшли обороняти Майдан, свої принципи, реально втілювалися в життя у нашій країні», – наголосив депутат.

Він додав, що у столичних школах «Батьківщина Молода» уже відкрита три меморіальні дошки Героям Небесної Сотні. Окрім того, памятні дошки вже встановлено у Вінниці, Черкасах, Дніпропетровську, Львові та Івано-Франківську.

У свою чергу, депутат Київради, голова Київської міської організації «Батьківщини» Володимир Бондаренко зазначив, що Київ вніс глобальний внесок у перемогу Революції Гідності

«Найстрашніший, найважчий внесок – це життя молодих людей. Пам’ять про них має залишитися в душах та серцях українців на багато віків. Тому ця меморіальна дошка – лише матеріальне нагадування про ті події, які робили нас самостійною, вільною державою», – зазначив Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, що у відкритті пам’ятної дошки у Дніпропетровську на будинку школи, в якій навчався Герой Небесної Сотні Сергій Нігоян, взяла участь Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

20150414_135426 20150414_132033 20150414_132430 20150414_133538 20150414_135415