У Києві стартувала «Школа політичного успіху-2015»

У Києві стартувала «Школа політичного успіху-2015»

19 лютого у Києві розпочала роботу «Школа політичного успіху-2015». Учасниками проекту стали близько 100 молодих активістів з різних регіонів України. Ініціатор та організатор проведення Школи – ВМГО «Батьківщина Молода».

Відкрили Школу народний депутат від фракції «Батьківщина» та Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько, заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський та заступник голови Київського міського осередку «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко.

Також у відкритті Школи взяв участь депутат від фракції «Батьківщина», Перший заступник голови партії «ВО «Батьківщина» Іван Кириленко. Як відомий політичний діяч з великим досвідом депутат представив учасниками проекту необхідні якості для молоді в політиці.

У свою чергу, учасники проекту обговорили основні аспекти навчальної програми Школи та підписали листівки з подякою учасникам Революції Гідності, які будуть роздані під час всеукраїнської акції «Хвилина мовчання – нескінченність пам’яті» на столичному Майдані Незалежності.

Школа триватиме протягом лютого-квітня у Києві.

У ній в якості експертів візьмуть участь народні депутати України, провідні журналісти, відомі історики та політологи, представники державної влади, органів місцевого самоврядування та громадські діячі.

Нагадаємо, що «Школа політичного успіху» – щорічний захід «Батьківщини Молодої», який проводиться втретє. Це школа для лідерів
студентського та молодіжного громадського середовища. Її слухачами є активна молодь віком від 18 до 25 років з усіх регіонів країни. Проект розвиває лідерські якості молоді шляхом проведення ігор, дискусійних клубів, семінарів та тренінгів.

8_1

IMG_7752_1

IMG_7684_1

IMG_7735_1