У Києві «Батьківщина Молода» провела акцію «Квітами по ямах в асфальті»

У Києві «Батьківщина Молода» провела акцію «Квітами по ямах в асфальті»

Сьогодні, 16 квітня, в Києві міські осередки «Батьківщини Молодої» та «ВО «Батьківщина» організували та провели  акцію  «Квітами по ямах в асфальті», щоб привернути увагу влади до великої кількості ям на дорогах і тротуарах.

«Цією акцією ми хотіли привернути увагу до проблеми ям на дорогах та тротуарах, через яку страждають як водії, так і пішоходи. Ми вирішили у такий креативний спосіб – квітковими композиціями із живих квітів та декоративних матеріалів – залатати ці ями», – сказав координатор акції голова київського міського осередку «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко.

Він наголосив, що це сигнал, заклик до київської влади боротися з проблемою неякісного покриття доріг та тротуарів та закликав приєднатися до акції всі регіони України.

«Ми не повинні стояти осторонь та дивитися, як кошти для ремонту доріг та тротуарів будуть розкрадатися, а ремонтні роботи проводитимуться неякісно, або взагалі не проводитимуться. Громадськість повинна забезпечити контроль», – наголосив Олексій.

За словами організаторів, для проведення акції було обрано центр Києва – поблизу урядового кварталу, де кожного дня проходять тисячі людей.

«Ми домовилися з активістами, вони будуть щодня приходити й поливати ці квіти. Сподіваємося на підтримку киян, які вже вважають себе європейцями. Віримо, що вони не будуть викопувати й топтати ці квіти», -. цитує Олексія прес-служба Київської міської організації «Батьківщина» та Київського осередку «Батьківщини молодої».