У Києві «Батьківщина Молода» провела акцію до Дня Батька

У Києві «Батьківщина Молода» провела акцію до Дня Батька

20 вересня Київська міська організація «Батьківщини Молодої» провела акцію «Привітай  Батька зі святом!», присвячену Дню Батька в Україні.

Молоді активісти розклеювали інформативні плакати з нагадуванням про свято, роздавали татусям вітальні листівки, а дітям наліпки.  Акція викликала багато позитивних емоцій та схвальних відгуків у киян та гостей міста.

«В історії українського народу батько завжди займав первісне місце в родині. Він був її оборонцем і заступником перед всілякими негараздами. У сьогоднішній бурхливий час ми стаємо очевидцями занепаду родини, котра з втратою провідної ролі батька губить свої тверді основи. Тому таке свято, як День Батька має офіційно відзначатися в Україні», – поділився Голова київської міської організації «Батьківщини Молодої» Олексій Захарченко.

Він нагадав, що перша ініціатива в Україні щодо відзначення Дня батька була озвучена ще у далекому 2006 році.

«Тоді було зібрано більше 10 тисяч підписів громадян під листом до Президента України з пропозицією відзначати День Батька на офіційному державному рівні. Цей лист отримав своє історичне продовження у 2013 році, коли, за ініціативи Міністерства соціальної політики уряд скерував офіційне клопотання з цього приводу до Президента України», – зазначив Олексій Захарченко.

Однак він зауважив, що й досі на офіційному рівні свято не закріплено жодним чинним офіційним документом.

«Враховуючи ситуацію, за ініціативою громадської організації «Міжнародний Центр Батьківства», від імені представників громадських і релігійних організацій учасників Першого всеукраїнського форуму, Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім’ї та відповідального батьківства, 18 вересня 2009 року під час прес-конференції в УНІАН, оголосив третю неділю вересня Всенародним Днем Батька в Україні», – нагадав Голова київської міської організації «Батьківщини Молодої».

IMAG8728_1