У Черкасах розгорнули найбільший прапор України

У Черкасах розгорнули найбільший прапор України

23 травня найбільший державний прапор України розгорнули на Соборній площі Черкас. А звідти, за словами організаторів акції громадського об’єднання «Батьківщина Молода», стяг-рекордсмен попрямує до Миколаєва.

Найбільший синьо-жовтий стяг продовжує всеукраїнське турне у рамках об’єднавчої акції. Так, сьогодні його розгорнули на центральній площі Черкас.

За словами ініціатора акції Голови «Батьківщини Молодої» Івана Крулько, ідея такого турне виникла ще у Львові під час студентського форуму «Схід і Захід разом».

«Наші національні символи, зокрема, цей найбільший синьо-жовтий стяг, продовжують об’єднувати українців. Звідси, з центру України ми повеземо його на південь – до Миколаєва, де розгорнемо його під час маршу вишиванок», – повідомив Іван Крулько.

Однак він наголосив, що головне, щоб стяг, який покликаний об’єднувати українців, побував на Сході. Саме у Донецькій області заплановано завершення його турне.

Стяг нещодавно побував у Чернівцях, а перед цим – в Умані, Луцьку та Львові.

Нагадаємо, що прапор занесений у Книгу рекордів України. Його пропорції – 40х60 метрів, а площа – 2400 метрів квадратних.

Стяг пошили у 2012 році до Дня незалежності. Вперше його розгорнули у Києві перед університетом імені Тараса Шевченка.