Студенти зі Сходу та Заходу приїдуть в Одесу на форум та розгорнуть найбільший прапор в Іллічівську

Студенти зі Сходу та Заходу приїдуть в Одесу на форум та розгорнуть найбільший прапор в Іллічівську

У суботу, 27 вересня, понад 150 студентів з усієї України зберуться в Одесі на Форумі «Схід і Захід разом». Також вони розгорнуть найбільший прапор України в Іллічівську. Організатор – «Батьківщина Молода» за сприяння Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Форум розпочнеться 27 вересня о 14.00 в конференц-залі готельного комплексу «Курортний» (Курортний провулок, 2). У ньому візьмуть участь студенти з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Вінницької, Тернопільської, Волинської, Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької та Київської областей.

«Ми збираємося вже вдруге на форумі «Схід і Захід разом», але тепер у південній перлині України – Одесі. Дуже приємно відзначити, що наш захід став об’єднавчою традицією для молоді з усіх куточків України. Ми продовжуємо розвінчувати нав’язані Кремлем стереотипи. Тепер українська молодь вже точно знає, що нас об’єднує набагато більше, ніж роз’єднує», – наголосив Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

О 18.00 учасники Форуму у Іллічівську візьмуть участь в акції «Єдина Україна» та розгорнуть найбільший прапор України в світі на Приморських сходах.

Нагадаємо, що 2 травня у Львові на молодіжний форум «Схід і Захід разом» зібралися понад 200 студентів із західних та східних регіонів України.

На завершення учасники заходу розгорнули на площі перед Національним університетом ім. І. Франка найбільший державний прапор.