Росія просуватиметься вглиб України, якщо припинити АТО, - Іван Крулько

Росія просуватиметься вглиб України, якщо припинити АТО, – Іван Крулько

Якщо надалі не проводити антитерористичну операцію, то Росія буде просуватися вглиб України. Про це у ефірі каналу «112» заявив Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько. Водночас, він наголосив, що чоловіки з Луганщини та Донеччини повинні долучитися до боротьби проти терористів, а не чекати, що це зроблять українці Заходу чи Центру.

«Росія багато років готувалася не лише до захоплення Криму, але і Східних та Південних областей. Мета Путіна – з’єднати по суходолу вихід від Росії до невизнаного Придністров’я та контролювати в’їзд з континентальної України до окупованого Криму.  Якщо надалі не проводити антитерористичну операцію, то РФ просуватиметься вглиб України», – підкреслив Іван Крулько.

Він наголосив, що найголовніше у цій ситуації, щоб чоловіки з Луганщини та Донеччини стали «наводити порядок» у себе вдома, а не чекати, коли до них приїдуть із Західної та Центральної України. Адже це справа усіх українців.

Також Іван Крулько зауважив, що це те серйозне випробування, яке Україна має пройти, аби стати сильною державою. Саме під час таких драматичних подій становлюється  нація  –  покоління людей, які себе почувають патріотами і розуміють, що українську державу потрібно укріпити та захистити.

«Наприклад, Батьківщина молода по всій Україні розпочала акцію, коли знаки з написами міст і сіл України стають синьо-жовтими. Це декомунізація України. Також зараз ми збираємо пожертви для нашої армії, щоб закупити найнеобхідніше обладнання. Важливо, що до цього долучаються українці з невисокими статками, які жертвують свої заощадження на українську справу і наше військо», – зауважив Голова «Батьківщини Молодої».

Також, на його переконання, ще кілька десятиліть будуть затягуватися рани від війни Путіна проти України.

«Путін розпочавши війну з Україною зіграв ва-банк. Але найважливіше – він цю гру програв наперед. Ніхто в світі не пробачить те, що він перекроїв світовий порядок після ІІ-ї світової війни.  Росія також стане іншою, адже путінський режим доживає останні місяці», – резюмував Іван Крулько.