Путін намагається зірвати переговори в Женеві ескалацією конфлікту на Сході України, - Іван Крулько

Путін намагається зірвати переговори в Женеві ескалацією конфлікту на Сході України, – Іван Крулько

На сьогодні завдання номер один для Путіна – зірвати переговори в Женеві. Для цього Росія продовжує ескалацію конфлікту на східних кордонах України. Якщо ж цього не вийде, Путін буде наполягати на участі сепаратистів на переговорах у Женеві. Про це у ефірі на радіо «Ера» сказав Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

«Проблема Криму і Південно-Східних регіонів України – це не проблема двосторонніх українсько-російських відносин. Це проблема світового порядку, який розтоптав Путін. Спочатку Росія хотіла показати світу, що в Україні до влади прийшли націонал-радикали, які вбивають мирне населення. І тоді б Путін увів «миротворчі» війська. Цей план зірваний. Тепер завдання Путін – зірвати переговори в Женеві», – наголосив Іван Крулько.

За його словами, останні дні Росія почала ескалацію конфлікту на східних кордонах України. Адже, по-перше, це допоможе отримати додаткові можливості для переговорного процесу та підсилити позиції Росії.

«По-друге, якщо Україна почне застосовувати зброю проти російських окупантів і сепаратистів, то Росія може скасувати  переговори в Женеві. Росії не потрібні переговори. Їм потрібно показати росіянам, що Путін – великий збирач російських земель. Тому Путін робитиме все, щоб зірвати переговори в Женеві, або вимагатиме, щоб на них від України була присутня  друга сторона – сепаратисти», – підкреслив Голова «Батьківщини Молодої».

Іван Крулько наголосив, що ця ідея схожа на врегулювання придністровського конфлікту, де працює так звана група 5+2.

«В українському ж конфлікті Росія хоче мати 3+2. Тобто США, ЄС, Росія + Україна та сепаратисти. З цим не можна погоджуватися в жодному разі», – наголосив Іван Крулько.