Необхідно сформувати ТСК для контролю за розслідуваннями порушень на мажоритарних округах, - Іван Крулько

Необхідно сформувати ТСК для контролю за розслідуваннями порушень на мажоритарних округах, – Іван Крулько

На мажоритарних округах мають бути встановлені чесні результати виборів. Тому необхідно сформувати ТСК по факту контролю за кримінальними справами щодо розслідування порушень на виборах. Про це під час ефіру на телеканалі «Київ» повідомив кандидат в депутати від партії «Батьківщина» Іван Крулько.

«Мажоритарна складова знову показала проблеми, фальсифікації, підкуп. Підтвердження  цьому – 182 виборчий округ, де кандидат від «Батьківщини» Юрій Одарченко програв трохи більше 100 голосів кандидату від пропрезидентської партії лише через фальсифікацію у слідчих ізоляторах. До речі, саме Юрій Одарченко подав до парламенту два законопроекти про скасування ганебних законів про особливий статус окремих територій та амністію для терористів», – зазначив Іван Крулько.

За його словами, дуже важливо, щоб втрутився особисто Президент України. Мають бути встановлені чесні результати голосування по всіх мажоритарних округах, щоб у цивілізованого світу не було сумнівів щодо демократичності виборів.

 Іван Крулько наголосив, що потрібно терміново створити тимчасову слідчу комісію щодо  контролю за розслідуваннями кримінальних справ стосовно порушень на виборах, зокрема, на мажоритарних округах.

Також Іван Крулько додав, що такі грубі порушення та фальсифікації руйнують авторитет “постмайданівської” влади в Україні.

«Становлення чесних результатів виборів у ряді мажоритарних округів стане першим кроком до відновлення довіри до нового українського парламенту», – підкреслив Іван Крулько.

Нагадаємо, що «Батьківщина» уже звернулася до Президента України та Генпрокуратури щодо встановлення справедливих результатів виборів на 182 виборчому окрузі та притягнення винних у фальсифікації виборів до відповідальності.