Найбільший прапор України приїхав до Миколаєва

Найбільший прапор України приїхав до Миколаєва

24 травня державний прапор-рекордсмен розгорнули в Миколаєві понад півтора тисячі людей у вишиванках. Адже акція з розгортання прапора стала кульмінацією миколаївського маршу вишиванок. Привезла прапор до Миколаєва «Батьківщина Молода».

Вперше стяг-рекордсмен приїхав на Південь України – до Миколаєва. Його запросили організатори маршу вишиванок в Миколаєві. Її співорганізатором стала миколаївська «Батьківщина Молода».

«Нарешті ми здійснили одну з наших мрій – розгорнули наш найбільший синьо-жовтий стяг на Півдні України – у Миколаєві. І хочу відзначити, що зустріч його тут була однією з найтепліших. А це означає, що  наш прапор виконує дуже важливу місію – об’єднувати Україну від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня», – зазначив ініціатор розгортання прапора в українських містах  Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

Розгортання прапору стало символічним завершенням маршу вишиванок, у якому взяло участь понад півтори тисячі людей. Тоді як минулого року до цього маршу долучилося лише кілька десятків учасників.

За словами Івана Крулько, далі прапор попрямує на інші південні області та Схід.

 Нагадаємо, що цього року прапор уже  побував у Черкасах, Чернівцях, Умані, Луцьку та Львові.

Він занесений у Книгу рекордів України. Його пропорції – 40х60 метрів, а площа – 2400 метрів квадратних. Стяг пошили у 2012 році до Дня незалежності. Вперше його розгорнули у Києві перед університетом імені Тараса Шевченка.