На Львівщині "Батьківщина Молода" організувала дитяче свято до початку навчального року

На Львівщині “Батьківщина Молода” організувала дитяче свято до початку навчального року

У неділю, 30 серпня, у місті Дрогобич на мікрорайоні вулиці Шептицького за ініціативи Дрогобицького міського осередку ВМГО «Батьківщина Молода» відбулося дитяче свято, присвячене початку навчального року.

Активісти «Батьківщини Молодої» протягом кількох годин проводили різноманітні конкурси та забави для маленьких учасників дійства, чим доставили масу задоволення як самим малюкам, так і  їх батькам.

За словами ініціатора акції, голови Дрогобицького міського осередку ВМГО «Батьківщина Молода» Назара Войтовича, вибір проведення акції саме з дітьми був не випадковим.

«В цей дійсно важкий час для нашої держави ми повинні не забувати за наших дітей, а повинні пам’ятати, що в них має бути світле дитинство. Я дякую своїм друзям та однодумцям, що допомогли подарувати дітям цю маленьку, але щасливу мить. Ми і надалі будемо проводити різноманітні акції, щоб організувати дозвілля для нашої молоді. Ми зажди готові відгукнутись на звернення громадян  нашого міста для того, щоб молоді було цікаво та комфортно тут жити» – наголосив Назар Войтович.

Наприкінці заходу всі діти були нагороджені маленькими, але корисними для навчання подарунками, автори найкращих художніх робіт були нагородженні почесними грамотами.