Міжнародна діяльність

«Батьківщина Молода» активно здійснює свою міжнародну діяльність та розширює партнерські відносини. Наша організація є повноправним членом молодіжної організації Європейської народної партії (YEPP) з 2011 року. YEPP – це об’єднання припартійних молодіжних організацій з усієї Європи, які сповідують християнсько-демократичні цінності. Для нашої організації налагодження дружніх, міжпартійних відносин з європейськими колегами є пріоритетним напрямком, адже ми чудово розуміємо важливість такої співпраці в довгостроковій перспективі. Ми переконані, що майбутнє України в об’єднаній Європі, тому ми вже сьогодні працюємо на майбутнє.

Також «Батьківщина Молода» співпрацює з численною кількістю міжнародних фондів, таких як: Konrad Adenauer Stiftung, Robert Schuman Institute, International Republic Institute, National Democratic Institute. Завдяки підтримці міжнародних фондів, наша організація проводить та бере участь в численних форумах, тренінгах, семінарах, а також міжнародних освітніх програмах. Для нас є дуже важливою підготовка та освіченість наших членів організації, тому ми наполегливо розбудовуємо партнерські відносини з міжнародними фондами, які допомагають нам у вихованні нової генерації професійних політиків.

Окрім цього, наша організація завжди відкрита до налагодження двосторонніх відносин з іншими припартійними та молодіжними організаціями. Ми вже маємо досвід такої співпраці з організаціями Данії та Фінляндії і завжди раді розширенню кола наших друзів та закордонних партнерів.