Круглий стіл стане механізмом для знаходження порозуміння, - Іван  Крулько

Круглий стіл стане механізмом для знаходження порозуміння, – Іван Крулько

Круглий стіл національної єдності є необхідним механізмом для знаходження порозуміння. У той же час злочинці мають понести всю відповідальність за терор та вчинення тяжких злочинів. Про це в ефірі каналу “112” повідомив радник Президента, Голова “Батьківщини Молодої” Іван Крулько.

“Юлія Володимирівна, як ніхто інший, зацікавлена в тому, щоб в Україні був легітимно обраний президент. Безперечно, вибори відбудуться – 25 травня перший тур та 15 червня другий. Це допоможе стабілізувати ситуацію”, – зазначив Іван Крулько.

На його переконання, в Україні немає причин для введення військового стану. Адже відбувається антитерористична операція на Сході України.

“Ми зіштовхнулися з новим типом війни, який веде Росія проти України. Потрібно заарештувати та ліквідувати всіх найманців, які звезені до України з різних куточків РФ та забезпечити в регіоні спокій”, – зауважив Іван Крулько.

Він підкреслив, що круглий стіл, ініційований в.о. Президента Олександром Турчиновим, повинен дати відповіді на питання, які на сьогодні турбують українців найбільше.

“Круглий стіл національної єдності, який сьогодні буде відбуватися, є механізмом знаходження порозуміння. Однак домовлятися потрібно з тими, хто готовий це робити. У той же час злочинці мають понести всю відповідальність за терор та вчинення тяжких злочинів”, – наголосив Іван Крулько.