Команда «Батьківщини» готова запропонувати у новому парламенті ряд напрацьованих ініціатив, - Іван Крулько

Команда «Батьківщини» готова запропонувати у новому парламенті ряд напрацьованих ініціатив, – Іван Крулько

Команда «Батьківщини» підготувала ряд ініціатив у різних сферах життя для якнайшвидшого реформування країни, які запропонує  у новообраному парламенті. Про це під час брифінгу повідомив кандидат у народні депутати від партії «Батьківщина» та Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

«Команда «Батьківщини» є високофаховою – це економісти, юристи, політологи, люди, які зможуть професійно випрацьовувати законопроекти, необхідні для запровадження реформ. І перш за все, це будуть ті ініціативи, які виникли внаслідок поїздок по Україні та спілкування з виборцями», – зазначив Іван Крулько.

За його словами, одна з перших ініціатив – це механізм відкликання народного депутата. Щоб припинити «сміттєві люстрації», в Україні має працювати механізм відкликання тих депутатів, які не виправдали довіри виборців.

«Другий момент – це питання фінансування політичних партій. Державне фінансування політичних партій буде знижувати корупційну складову у діяльності різних політичних сил, особливо тих, які перебувають при владі», – зауважив Іван Крулько.

Він додав, що у сфері економіки найголовніше – дати свободу підприємництву. Пропозиція «Батьківщини» полягає у тому, щоб запрацював заявницький принцип відкриття бізнесу. Тобто громадянин інформує державу, і за кілька днів підприємець має бути зареєстрованим та розпочати власну справу.

«Крім того, у нас є серйозна ініціатива, щоб підняти рівень участі громадськості у роботі органів державної влади. Зараз при кожному відомстві, міністерстві працюють громадські ради, які фактично є безправними. Пропозиція «Батьківщини» – надати право блокуючого голосу при прийнятті рішень кожній громадській раді. Це дозволить громадськості реально впливати на управління державою та прийняття рішень у міністерствах», – підкреслив Іван Крулько.

Що ж стосується боротьби з корупцією, то за його словами, «Батьківщина» планує зареєструвати в новому парламенті законопроект, який стосується приватного обвинувачення. Коли кожен громадянин, який побачив корупційну діяльність, міг її зафіксувати на аудіо чи відео та напряму звернутися до суду, який повинен одразу відкрити кримінальні справу в порядку приватного обвинувачення. Він підкреслив, що такий механізм допоможе побороти корупцію на найнижчому рівні.

«Оскільки я ще очолюю молодіжне крило партії – «Батьківщину Молоду», хочу додати, що «Батьківщина» має серйозні ініціативи, які стосуються діяльності молодіжних громадських організацій та можливостей для молоді. Ми вважаємо, що кожна молодіжна громадська організація має бути самостійною в питанні фінансування. Пропозиція «Батьківщини», – введення ендавментів, коли держава ставить на депозит в банку певну суму, за відсотки з якої організація реалізовуватиме свої проекти. Це європейський підхід», – наголосив Іван Крулько.

Також він додав, що також «Батьківщина» ініціюватиме створення в кожній області  молодіжних центрів, що стануть відкритими офісами для молоді, яка хоче себе реалізувати.

«Це ті перші ініціативи, які ми з колегами вже напрацювали та зможемо подати до парламенту у вигляді законопроектів», – підсумував Іван Крулько.

IMG_6387 IMG_6370 IMG_6391 IMG_6394