Коаліція буде міцною, якщо базуватиметься на п’яти демократичних політсилах, -  Іван Крулько

Коаліція буде міцною, якщо базуватиметься на п’яти демократичних політсилах, – Іван Крулько

Коаліція буде стійкою тоді, коли базуватиметься не на двох, а на п’яти політичних силах проєвропейського спрямування. Окрім того, коаліція повинна бути створена на принципах прозорості і публічності. Про це під час програми «Свобода слова» на ICTV заявив кандидат в народні депутати від партії “Батьківщина” та Голова “Батьківщини Молодої” Іван Крулько.

«Вперше в історії України ми маємо можливість створити коаліцію не з 226, а з понад 300 голосів – проєвропейську, проукраїнську більшість. І ця коаліція буде стійкою, якщо базуватиметься не на двох, а на п’яти політичних силах, які є європейськими демократичними представниками», – наголосив Іван Крулько.

На його переконання, важливо, щоб коаліція, була створена на принципах прозорості і публічності. Тому усі рішення, особливо кадрові, мають прийматися у відкритому режимі.

Що стосується переговорного процесу щодо створення коаліції, то за словами Івана Крулько, він має якомога швидше завершитися. Кандидат в депутати підкреслив, що кожен втрачений день в цих переговорах – це не втрачений день для коаліції, це втрачений день для України.

Також він наголосив, що партія «Батьківщина» буде в коаліції демократичних сил, але не претендуватиме на міністерські портфелі.

«Оскільки українці на виборах делегували найбільшу відповідальність двом політсилам, партія «Батьківщина» входитиме до коаліції і підтримуватиме всі рішення, які відповідають державним інтересам, але в той же час не ставище власні амбіції вище національних, оскільки є державницькою політсилою», – додав Іван Крулько.