Івано-Франківська «Батьківщина молода» організувала волейбольний турнір до Дня сім’ї

Івано-Франківська «Батьківщина молода» організувала волейбольний турнір до Дня сім’ї

13 травня до Дня сім’ї у селіЖивачів Тлумацького район, що на Івано-Франківщині, відбулись змагання з волейболу за підтримки ВМГО «Батьківщина молода».

З привітальним словом до учасників та присутніх виступила голова районної організації Оксана Курдибановська, яка привітала присутніх із прийдешнім св’ятом, а також наголосила: “Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

У всі часи по відношенню держави, а також по становищу сім’ї в суспільстві судили про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави – необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни”.

Участь у змаганнях приймали як батьки так і діти. Змагання пройшли під гаслом «Успішна родина-щаслива родина». По закінченню учасники були нагороджені призами.