Іван Крулько: Україна має стати частиною сім’ї об’єднаної Європи

Іван Крулько: Україна має стати частиною сім’ї об’єднаної Європи

Місце України – в об’єднаній Європі і саме тому візит Молоді Європейської народної партії та акція з вшанування українських героїв є важливим для розуміння молодими політиками ЄС значення Революції Гідності та подальшої підтримки євроінтеграції України.

Про це сьогодні під час акції Молоді ЄНП з вшануння пам’яті Героїв Небесної Сотні на Майдані Незалежності повідомив депутат від «Батьківщини» та голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

2

«Ця мовчазна акція, яку ми проводимо з представниками політичних молодіжних організацій з усієї Європи, що входять до Молоді Європейської народної парті, є акцією солідарності з Україною в пам’ять про всіх молодих хлопців та дівчат, котрі були на Майдані і поклали своє життя за європейське майбутнє України. Також ми вшановуємо всіх українських воїнів, волонтерів, які на Сході захищають Україну від російської агресії», –  сказав він.

За його словами, ці молоді політики, які  приїхали до України провести Раду Президентів, у майбутньому визначатимуть політику ЄС.

«Зараз їх позиція однозначна – Україна належить до об’єднаної Європи та має в майбутньому стати повноцінним членом ЄС», – наголосив нардеп.

Іван Крулько подякував  Молоді Європейської народної за підтримку України, її євроінтеграційних устремлінь.

Нагадаємо,  що 4-5 грудня  в Києві проходить Рада Президентів Молоді Європейської народної партії (YEPP), присвячена другій річниці Революції Гідності. Співорганізаторами виступила «Батьківщина Молода» за сприяння ВО «Батьківщина».