Іван Крулько: У Києві вникли великі черги через порушення у порядку видачі бюлетенів

Іван Крулько: У Києві вникли великі черги через порушення у порядку видачі бюлетенів

У Києві спостерігаються великі черги внаслідок порушення у порядку видачі бюлетенів. Адже замість того, щоб видавати виборцю одразу 4 бюлетені, дільничі комісії створюють 2 або 4 окремі черги. Про це на прес-конференції у виборчому штабі Юлії Тимошенко повідомив Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

«Якщо говорити про Київ, то у місті були дуже великі черги. Адже виборці у столиці отримують одразу 4 бюлетені: на вибори Президента України, міського голови, списків партій та мажоритарщиків до Київради», – зазначив Іван Крулько.

За його словами, причина полягає в тому, що територіальна виборча комісія не надала необхідної інформації дільничим комісіям стосовно того, як потрібно видавати бюлетені. Деякі комісії видають роблять окремі 2 або 4 черги, замість того, щоб видавати 4 бюлетені кожному виборцю.

«Один член виборчої комісії повинен видавати одразу 4 бюлетені в одному виборцю, а інший –  вносити відповідні відомості до виборчого списку», – зауважив Голова «Батьківщини Молодої».

Також Голова «Батьківщини Молодої» додав, що зазвичай всі порушення відбуваються у другій половині дня через втому виборчих комісій та спостерігачів.