Іван Крулько: Справа проти Надії Савченко – сфабрикована

Іван Крулько: Справа проти Надії Савченко – сфабрикована

Басманний суд залишив Надію Савченко за ґратами. Хоча всі докази невинуватості Надії Савченко надані, справа проти неї явно сфабрикована. Про це у Twitter написав народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько, який з делегацією від «Батьківщини», сестрою та мамою Надії Савченко присутній на судовому засіданні у Басманному суді Москви.
«Всі докази її невинуватості надано, справа явно сфабрикована», – написав депутат.
За його словами, адвокати Надії попросили змінити міру запобіжного заходу на домашній арешт у Посольстві України. Офіційна гарантія від Посольства подана.
«Однак Басманний суд залишив Надію Савченко за ґратами. Рішення, звичайно ж, приймалося у Кремлі. Її треба витягати за будь-що, часу лишилося мало», – підкреслив Іван Крулько.
Депутат нагадав, що суддя Басманного суду Москви Артур Карпов, який веде судове засідання, внесений до «списку Магнітського». Адвокати Надії вимагали його відводу, однак суддя відмовив у задоволені клопотання щодо цього.
«Претензія до судді Карпова – він включений до списку Магнітського. Савченко – член ПАРЄ, яка наклала санкції на суддю, тому він упереджений», – написав депутат.
Також Іван Крулько процитував відповідь Надії слідчим РФ про продовження голодування.
«Надія – слідчим РФ: “поїхали до України, щоб зробити слідчий експеремент. Я продовжую голодування і втомилася від вашої брехні і “цирків!”», – написав депутат.
Cьогоднішнім рішенням Басманний суд Москви продовжив утримання Надії Савченко до 13 травня.
Нагадаємо, що на народний депутат України та член Парламентської асамблеї Ради Європи Надія Савченко голодує 60 день в знак протесту проти незаконного утримання у в’язниці РФ.