Історичний день в молодіжній політиці України

Історичний день в молодіжній політиці України

Сьогодні відбулася історична подія в молодіжній політиці України: нам вдалося зберегти Український Молодіжний Форум (національна надбудова, яка об’єднує провідні всеукраїнські молодіжні та дитячі громадські організації).

Два останні місяці були чи не найтяжчими в історії УМФ. Після перемоги Майдану молодіжні лідери замість того щоб займатися справою та реформою молодіжної політики України почали ділити гроші та посади, ганьблячи при цьому і себе й ідеї Майдану. В середині УМФ з’явилися декілька груп, які легальними та нелегальними способами намагалися захопити владу в організації (прізвища називати не будемо).Існування УМФ опинилося під загрозою. Ряд серйозних організацій серйозно задумалися про те, щоб вийти з Форуму.

Проте сьогодні, після довгих попередніх перемовин заради порятунку Форуму, молодіжні лідери дійшли консенсусу і створили Оргкомітет по проведенню з’їзду Українського Молодіжного Форуму. Головою оргкомітету був обраний Голова ВМГО “Батьківщина Молода” Іван Крулько, який також пообіцяв вирішити нагальні проблеми УМФ.

PS: сьогодні залишається велика кількість питань до роботи Міністра Дмитра Булатова, проведення конкурсу молодіжних проектів, стратегії розвитку молодіжної політики України, кадрових призначень в міністрестві та ін. Гарантую вам, молод боротиметься за свої права та доб’ється свого. То ж з нами жартувати не потрібно.

Далі буде…