Голова «Батьківщини Молодої» зустрівся з учасниками Програми стажування у Верховній Раді

Голова «Батьківщини Молодої» зустрівся з учасниками Програми стажування у Верховній Раді

19 червня Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько зустрівся з учасниками Програми стажування у Верховній Раді та центральних органах виконавчої влади ГО «Ліга інтернів», які запросили його провести лекцію.

«Для того, аби держава ставала успішною, потрібно, щоб була сильна нація, а молода людина, починаючи з дитячого садочка, відчувала себе українським патріотом. Тобто була змотивованою працювати на успіх України. Це принцип – я хочу бути успішним і для цього я хочу зробити успішною державу», – наголосив Іван Крулько під час зустрічі.

За його словами, зараз в Україні наступив важливий період – з’явилася згода щодо руху країни до ЄС. Така солідарність серед політичних еліт та нанесення виникла через воєнне протистояння на Сході України.  Це ж саме стосується вступну України до НАТО.

«Без НАТО Україна не зможе стати членом Європейського Союзу. Адже всі країни останніх трьох хвиль розширення ЄС спочатку приєднувалися до Північноатлантичного договору. А НАТО для України – це відрізання пуповини від радянського минулого та захист кордонів по всьому периметру назавжди», – наголосив Голова «Батьківщини Молодої».

Також Іван Крулько поспілкувався з учасниками «Ліги інтернів» та порадив максимально використовувати всі можливості для отримання знань, в тому числі  – за кордоном, для їх застосування в Україні. Завдяки впровадженню провідної світової практики в усі сфери життя та масштабне залучення інвестицій, Україна в короткий час зможе увійти до клубу успішних європейських країн.

Своєю чергою, організатори подякували Івану Крульку за цікаву зустріч та нагадали про новий набір до Програми стажування у Верховній Раді. Так, уже оголошено конкурс на участь у Програмі у 2014-2015 років. Подробиці можна дізнатися на офіційному сайті «Ліги інтернів».