Голова "Батьківщини Молодої" відвідав з робочим візитом Маріуполь

Голова “Батьківщини Молодої” відвідав з робочим візитом Маріуполь

У середу, 29 квітня, народний депутат від «Батьківщини» та Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько відвідав з робочим візитом Маріуполь.

Іван Крулько зустрівся з бійцями добровольчого батальйону «Донбас», передав гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Серце Батьківщини», провів конференцію, де було обрано голову Донецької «Батьківщини Молодої» та поспілкувався з молоддю міста.

Під час зустрічі з бійцями та жителями міста депутат повідомив, що кілька керівників обласних організацій ВМГО «Батьківщина Молода» воюють у зоні АТО. Серед них – голова сумської організації Семен Салатенко та колишня голова полтавської організації Лідія Василенко. Також у батальйоні «Донбас» воює голова херсонської організації «Батьківщина молода» Денис Лошкарьов, який отримав іменний годинник та відзнаку Голови партії «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

«Я спеціально приїхав сюди, щоб Вас почути і потім доповідати у Верховній Раді про ситуацію у Маріуполі, проблеми місцевих жителів та прохання військових. Я зроблю все можливе, щоб Ваші звернення та позицію щодо складної ситуації» – сказав Іван Крулько на зустрічі з маріупольцями та бійцями «Донбасу».

Також нардеп  зазначив, що з членів партії «Батьківщина» створено два батальйони – «Рух опору» і «Батьківщина», які знаходяться в структурах МВС і ЗСУ. Обидва повністю утримує партія.

Після зустрічі нардеп передав гуманітарну допомогу – продукти та медикаменти – від благодійного фонду «Серце Батьківщини».

Згодом, на конференції, яка відбулася в офісі маріупольської організації «Батьківщина» було обрано голову «Батьківщини Молодої» Донецької області. Ним став Денис Остапенко – активіст «Батьківщини Молодої», який неодноразово у складних умовах підтримував патріотичний рух на Донеччині.

Під час зустрічі з молоддю Іван Крулько розповів  про нові законопроекти та можливості для активних молодих людей. Зокрема, про законопроекти щодо визнання неформальної освіти та про створення молодіжних центрів.

«Ми хочемо, щоб у кожному місті з’явився молодіжний центр, де будуть збиратися молоді люди, які ініціюватимуть та реалізовуватимуть різні корисні проекти», – сказав Крулько.

Також нардеп розповів про важливий для роботи волонтерів закон «Про волонтерську діяльність». Згідно з цим законом, люди, які займаються волонтерською діяльністю в зоні АТО до учасників АТО.

На завершення робочої поїздки нардеп підкреслив, що після спілкування з маріупольцями він отримав більше інформації про ситуацію на Сході та, відповідно, що тепер необхідно робити в Києві для підтримки мешканців Маріуполя та інших територій поблизу зони бойових дій.