Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько увійшов до першої 10 списку  «Батьківщини»

Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько увійшов до першої 10 списку «Батьківщини»

Сьогодні, 14 вересня, З’їзд «Батьківщини» затвердив партійний список для участі у дострокових парламентських виборах. Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько йде в списку кандидатів під номером 8.

«У ХХІ столітті ще жодна країна не платила таку страшну ціну, як Україна, аби називатися європейською. Ми перемогли і змістили кривавого диктатора. Зараз питають, чи переможе Україна у війні, яку розв’язав Путін. Я кажу – так, переможе. Бо ми боремося за європейські цінності та право бути незалежною державою», – наголосив Іван Крулько.

Він відзначив, що має честь представляти найбільшу молодіжну припартійну організацію «Батьківщину Молоду», активісти якої добровольцями пішли на фронт та волонтерами регулярно волонтерами їздять на Схід України, передаючи все необхідне для української армії.

«Водночас хочу наголосити, держава по-новому повинна подивися на те, як виховується українська молодь. В Україні потрібно реформувати молодіжну політику. Саме тому 3 вересня в Києві відбувся З’їзд української молоді, під час якого лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко та представники найпотужніших молодіжних і дитячих організацій підписали Меморандум про спільну реалізацію молодіжної політики. Ми будемо разом з молодіжними лідерами змінювати Україну», – наголосив Іван Крулько.