«Батьківщина» по всій країні аналізує нормативи на тепло, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» по всій країні аналізує нормативи на тепло, – Юлія Тимошенко

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала представників регіональних осередків активно підтримувати роботу центральної команди партії та спільно добиватися встановлення справедливих тарифів на житлово-комунальні послуги.

Про це вона сьогодні завила на з’їзді Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», який відбувся у Києві.

«Ми розділяємо роботу між регіональними командами та центральними. Центральні команди добиваються, щоб український газ в повному обсязі пішов людям. Піднімаймо зараз команди, давайте закочувати рукава і будемо працювати: примусьте депутатів всіх рівнів прийняти правильні рішення. Я знаю, що у вас все вийде», – заявила Юлія Тимошенко.

Лідер партії зазначила, що одним з кроків роботи фракції в цьому напрямку є внесення до Верховної Ради законопроекту щодо передачі всього газу українського видобутку на потреби населення.

«Ми внесли законопроект, який чітко це передбачає. І друге – ми подали заяву про злочин до Генеральної прокуратури, де прямо виділено, в чому кримінальний злочин тих, хто завищив такі тарифи», – сказала Голова фракції.

Наступне, як повідомила народний депутат, «ми будемо добиватися прийняття у Верховній Раді закону про радикальне зменшення рентної плати за газ».

«Рентна плата за газ сьогодні складає 70% і це лягає вам в тариф. Нам сьогодні потрібно збільшити видобуток українського газу», – наголосила лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко наполягла, що партія мусить провести всією країною аналіз всіх нормативів споживання тепла і газу на квадратний метр для споживачів без лічильників.

«Нам треба негайно, там, де ще не прийняті рішення рад, ухвалити рішення рад про встановлення обґрунтованого нормативу списання тепла на квадратний метр і поставити його реалістичним. І тоді люди будуть як мінімум отримувати платіжки з 2-3 рази меншими тарифами», – вважає політик.

Тимошенко переконана: «Якщо у нас на руках будуть рішення місцевих рад про нормативам списання тепла, то ми з цими рішеннями йдемо до НКРЄКПР і примушуємо встановити правильний норматив».