"Батьківщина Молода"завершує відбір на "IV Школу політичного успіху"

“Батьківщина Молода”завершує відбір на “IV Школу політичного успіху”

Завершується набір до «IV Школу політичного успіху», яку організовує Київська міська організація ВМГО «Батьківщина Молода».
Офіційна сторінка школи на Facebook – https://www.facebook.com/events/179149109092944/
Якщо ви вболіваєте за долю України та бажаєте долучитися до активного політичного життя держави, скористайтеся нагодою отримати необхідні для цього знання та навички.
У навчальній програмі школи в якості експертів візьмуть участь народні депутати України, провідні журналісти, відомі історики та політологи, представники державної влади, органів місцевого самоврядування та громадського сектору.
Участь у школі є БЕЗКОШТОВНОЮ. Школа проходитиме протягом листопада-березня в м. Києві у форматі 2 заняття на тиждень у позаробочий час. Попередня дата відкриття школи – 17 листопада 2015 р.
Стати учасниками «IV Школи політичного успіху» можуть молоді люди віком від 17 до 27 років, які проживають у м. Києві та пройшли відбір.
Для участі у відборі до школи необхідно до 13 листопада надіслати на адресу організаторів schoolpsbm@gmail.com наступну інформацію:
– ПІБ;
– дата народження;
– навчальний заклад (курс) / місце роботи (посада);
– належність до громадських організацій та політичних партій;
– реалізовані проекти (якщо є);
– контактний телефон та e-mail;
– звідки Ви дізнались про школу?;
– чому Ви бажаєте взяти участь у «Школі політичного успіху» (5-10 речень).
– кого б Ви хотіли бачити спікерами школи?
Переможці відбору будуть оголошені 16 листопда та опубліковані на сайті “Батьківщини Молодої” www.bm.org.ua та офіційній сторінці БМ на Facebook – https://www.facebook.com/BatkivshchynaMoloda. Перше заняття школи відбудеться орієнтовно 17 листопада 2015 р.
За додатковою інформацією звертайтеся до координатора «Школи політичного успіху» за телефоном: (097) 510 23 03, (066) 66 320 49 (Олексій Захарченко), е-mail: oleksiy.zakharchenko@gmail.com