"Батьківщина молода" зробила Дніпропетровськ чистіше

“Батьківщина молода” зробила Дніпропетровськ чистіше

25 квітня Дніпропетровська «Батьківщина Молода» долучилася до всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!»та навела лад на Косі гребного каналу (район Набережної перемоги-6).

Добре попрацювавши, хлопці та дівчата розпалили багаття, пекли картоплю, співали патріотичні пісні, грали в пізнавальні ігри та дружньо обговорили найважливіші теми з життя країни та однолітків.

Озброєні поліетиленовими мішками та рукавичками активісти «Батьківщини молодої» вже з ранку разом з іншими дніпропетровцями розпочали прибирати Косу на Набережній Перемоги – улюблене місце відпочинку Дніпропетровців. Загалом вони зібрали кілька десятків мішків зі сміттям, серед якого було чимало скляних та пластикових пляшок, решток поліетиленових пакетів та величезна купа паперу. Мішки молодь винесла у спеціально відведені місця, де їх згодом завантажили на машини коммунальникиміста.

Характеризуючи захід, керівник Дніпропетровської молодіжної організації Тетяна Корнійчук зазначила: «Ми встигли не тільки прибрати природу від сміття, а й добре поспілкуватися, познайомитися з новими людьми, з іншими хлопцями та дівчатами, які як і ми серцем вболівають за долю України. Закликаємо дніпропетровців, гостей міста й надалі під час відпочинку на природі дбати про чистоту, не лишати за собою сміття! Що може бути кращим, ніж зелена галявина, чистий річковий пісок та добра дружня усмішка! Давайте разом очистимо Україну від бруду та цим очистимо й свої душі та серця!»