«Батьківщина Молода» взяла участь у ювілейному таборуванні біля Говерли

«Батьківщина Молода» взяла участь у ювілейному таборуванні біля Говерли

17-19 липня «Батьківщина Молода» у Карпатах провела традиційне патріотичне таборування «Говерла-2015» за участі понад 400 активістів з усієї України, які цього року відзначили його 25-річчя.

Цьогорічне таборування було присвячене проведенню виборів за новим законодавством. Тому учасники мали змогу взяти участь у відповідних тренінгах та семінарах.

Окрім того, заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Митрофанський  презентував «Дорожню карту реформування молодіжної політики України».

Також учасники таборування обговорили нові можливості для активної молоді завдяки розробці нового закону про молодь, ініційованого Головою «Батьківщини Молодої» Іваном Крульком, законопроектів «Про неформальну освіту» та «Про утворення молодіжних центрів».

Увечері активісти запалили традиційну ватру, яка стала однією з найбільших в історії патріотичних таборувань біля Говерли. Так, за словами Голови Київського міського осередку «Батьківщини Молодої» Олексія Захарченка, ширина колодязя ватри становила 4 метри, висота найвищої колоди – 12 метрів, а полум’я сягнуло близько 20 метрів.

На завершення таборування близько 200 учасників піднялися на Говерлу та встановили український прапор.

«Таборування біля Говерли чудове не тільки прекрасними пейзажами, гірським повітрям та цікавою програмою, а ще й тим, що ти можеш зустріти друзів з усієї України. І всі цілий рік чекають цієї зустрічі», – підсумував Олексій Захарченко.

Нагадаємо, що ВМГО «Батьківщина Молода» разом з МГО «Молодий Народний Рух» уже багато підтримують 25-річну традицію  проведення масштабного патріотичного таборування біля Говерли, яке щоразу об’єднує сотні молодих патріотів з усієї України.

Цього року таборування відбулося за підтримки Міністерства молоді та спорту України.