«Батьківщина молода» у Дніпропетровську стала співорганізатором Відкритого дебатного турніру

«Батьківщина молода» у Дніпропетровську стала співорганізатором Відкритого дебатного турніру

20-22 лютого у Дніпропетровську відбувся Сьомий міжнародний дебатний турнір Dnipro Open 2015. «Батьківщина Молода» прийняла активну участь в організації даного заходу. До складу журі увійшов член бюро Дніпропетровської «Батьківщини Молодої» Столяренко Георгій.

Турнір проходив в рамках проекту «Навчання демократії через дебати». Проект розрахований на учнівську та студентську молодь і утверджує демократичні цінності шляхом взаємодії, співпраці та вирішення соціально значущих проблем суспільного життя. Традиційно теми відкритих дніпропетровських турнірів пов’язані з різними аспектами демократії та прав людини, а такі знання, безумовно, є дуже важливим для кожного громадянина. У рамках проекту його учасники познайомились з міжнародними форматами дебатів, вдосконалили свої знання про демократичні цінності, права і свободи громадян та навчились ефективній взаємодії через дебати.

Dnipro Open – турнір, який вже сьомий рік поспіль у Дніпропетровську збирає найкращі дебатні команди України, вітає гостей із інших держав світу.

Дата турніру співпала з річницею Революції Гідності. І кожен учасник, гість та член журі отримали листівку «Дякую за те, що був поряд». Деякі були вражені такою увагою, так як безпосередньо приймали участь у подіях на Майдані, виборювали справедливість. Молодші учасники сказали, що підпишуть листівку та подарують її учасникам Революції Гідності, адже у кожного є такі знайомі, родичі та близькі люди.