«Батьківщина Молода» провела традиційне таборування під Каневом

«Батьківщина Молода» провела традиційне таборування під Каневом

5-7 вересня понад 350 активістів «Батьківщини Молодої» з усієї України взяли участь у таборуванні «Канів-2014. Безпечна Україна – Безпечна Європа», що відбулося традиційно на березі Канівського водосховища.

Таборування організовується «Батьківщиною Молодою» уже другий рік поспіль.  Цього року захід провели також за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА і Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Почесний гість таборування Народний депутат України, заступник голови ВО «Батьківщина» Борис Тарасюк провів жваву дискусію з учасниками щодо питання безпеки України. Він підкреслив важливість євроатлантичної інтеграції України та нагадав, що Україна – єдина держава, яка не є членом НАТО, однак бере участь у всіх її миротворчих операціях.

Також поспілкувалися з учасниками таборування Габріеле Бауманн – керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, Максим Зеленський – Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

У свою чергу, Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько наголосив, що таборування під Каневом уже стало гарною традицією у вихованні молодих патріотів, започаткованою «Батьківщиною Молодою».

«Україна вступила у вирішальну боротьбу за свою незалежність. І зараз, як ніколи, українці об’єднані патріотизмом та волею до перемоги над путлерівською армією. Тому дуже символічно, що ми знову зібралися тут, біля Чернечої гори – місця поховання геніального українця Тараса Шевченка, чиї пророчі слова супроводжують нас у цій боротьбі», – зазначив Іван Крулько.

Таборування вкотре стало гарним майданчиком для спілкування молодих патріотів з усієї України. Для них організатори провели волейбольний турнір, у якому перемогла команда з Чернівецької області, та підготували фаєршоу, театр тіней та українські вечорниці.

В останній день таборування активісти традиційно піднялися на Чернечу гору, поклали квіти до могили Тараса Шевченка та виконали гімн України.