«Батьківщина Молода» провела таборування поблизу Канева

«Батьківщина Молода» провела таборування поблизу Канева

14-16 серпня понад 300 активістів «Батьківщини Молодої» зібралися на традиційне таборування «Канів-2015» на березі Канівського водосховища.

Гостями та лекторами таборування стали народний депутат від «Батьківщини»  та Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько, Керівник Служби Голови партії «Батьківщина» Михайло Лівінський, заступник Міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський,  Керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн, представник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА  та інші.

Відкриваючи таборування, Іван Крулько відзначив, що захід проводиться «Батьківщиною Молодою» уже третій рік поспіль на символічному для всіх українців місці – неподалік Чернечої гори, де поховано Тараса Шевченка.

Також Іван Крулько представив концепцію нового масштабного закону про молодь, який зараз активно доопрацьовується «Батьківщиною» спільно з експертним середовищем.

«На сьогодні підготовка закону перебуває на стадії активного доопрацювання і на 20 вересня уже заплановане експертне обговорення закону у Реанімаційному пакеті Реформ», – зазначив Іван Крулько.

Також учасники таборування прослухали лекції про стан реформування молодіжної політики, новий закон про вибори. Також кожна делегація підготувала про провела презентацію свого обласного осередку «Батьківщини Молодої».

Окрім того, організатори провели волейбольний турнір, у якому перемогла команда з Львівської області, а також поетичний конкурс.

Традиційно в останній день таборування всі учасники піднялися до могили Тараса Шевченка на Чернечу гору, де вшанували пам’ять великого українця.

4 2 3