«Батьківщина Молода» організувала Кубок Вінниччини зі стрітворкауту

«Батьківщина Молода» організувала Кубок Вінниччини зі стрітворкауту

10 травня Вінницька організація ВМГО «Батьківщина Молода» благодійний фонд «Здорова нація» організували Кубок Вінниччини зі стрітворкауту. Змагання зібрали близько 40 учасників з Вінниці, Козятину, Бару, Немирову і Жмеринки.

«Кубок Вінниччини відкриває новий сезон в стрітворкауті. Хотілося б, щоб учасників стало побільше. Наприкінці сезону кількість активних стріворкаутерів по традиції збільшується. Більшість з них лише нещодавно відновили тренування після зимової перерви», – відмітив Голова Вінницької «Батьківщини Молодої» та президент благодійного фонду «Здорова нація» Вадим Кудіяров.

Судили турнір не лише вінницькі арбітри, але й фахівці з Києва і Броварів (Київська область). Виступи спортсменів оцінювалися суддями за 10-бальною шкалою. Враховувалися складність, чистота і фіксація елементів, які мають тривати як мінімум три секунди.

«Кубкові змагання проходили на новому майданчику. Він збудований за ініціативи нашого фонду, яку підтримала компанія «Vioil». Оздоровча зона складається з чотирьох модулів: майданчику для силових видів спорту (в тому разі для армспорту), гойдалок для малюків, арени для ігровиків і алеї відпочинку», – звернув увагу Вадим Кудіяров.

Нагадаємо, що обласна федерація стріворкауту була створена в 2013 році. Окрім проведення турнірів, вона опікується розширення мережі в районах, проведенням лекцій і показових виступів, а також будівництвом нових спортмайданчиків. Наприклад, цього року осередок федерації було відкрито на Козятинщині, і кілька його представників стали призерами кубкових змагань.