«Батьківщина Молода» об’єднає молодь Сходу та Заходу у Львові

«Батьківщина Молода» об’єднає молодь Сходу та Заходу у Львові

1-3 травня у Львові пройде молодіжний форум «Схід і Захід разом», який організовує ВМГО «Батьківщина Молода». У форумі візьмуть участь близько 250 студентів з Донецька, Луганська, Львова, Івано-Франківська, Луцька, Києва та інших міст. В рамках форуму студенти ознайомляться з культурою, традиціями та історичними місцями Львівщини, візьмуть участь у пленарних засіданнях з відомими політиками, а також розгорнуть найбільший в світі прапор України.

«Ми започатковуємо ініціативу «Схід і Захід разом», аби показати молоді з різних куточків України, що нас об’єднує набагато більше, ніж роз’єднує. Так, на травневі свята студенти з Донеччини та Луганщині перебуватимуть у Львові», – повідомив Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько.

Основна ідея форуму «Схід і Захід разом» – провести дискусію щодо бачення молоддю України в ХХІ столітті.

«Ми хочемо ще раз обговорити те, що нас об’єднує. Адже століттями нам розповідали, що на Сході та Заході живуть різні українці. Але молоді люди, наприклад, на Львівщині та Донеччині мають спільні цінності. Вони хочуть мати змогу нормально жити, подорожувати світом, отримувати хорошу освіту, знайти гідну роботу», – підкреслив Іван Крулько.

Також він зауважив, що через декілька тижнів планується організувати поїздку студентів із Західної України на Схід.

«Таке спілкування допоможе зняти проблему сепаратизму, яку нам вкидають «ззовні», – наголосив Голова «Батьківщини Молодої».