У Каневі пройшло щорічне таборування «Батьківщини Молодої»

Молодь «Батьківщини Молодої» два дні перебувала на щорічному таборуванні, яке відбувалося у Каневі. Цьогоріч захід об’єднав понад 100 активістів з усіх куточків України.

Молодіжне таборування відкрили голова «Батьківщини Молодої» Сергій Митрофанський, його перший заступник Сергій Воронов, голова Київської міської організації Олексій Захарченко.

«Таборування, які проходять не лише у Каневі, а й по всій Україні, завжди збирають неймовірну молодь, яка «горить» бажанням змінювати країну, будувати її сильною і процвітаючою. Наша мета — виховати у кожного з них почуття командного духу, взаємоповаги, аби пліч-о-пліч вони могли стати потужним каталізатором змін у країні», — наголосив Сергій Митрофанський.

Також, за його словами, під час таборування молодь із різних регіонів налагоджує комунікацію, що надалі сприяє більш ефективній взаємодії та реалізації спільних проєктів.

У перший день учасники заходу змагалися у приготуванні українських страв, таких як куліш та борщ. Завершився день біля ватри з українськими піснями під гітару.

Наступного дня для молоді влаштувала змагання з армреслінгу, волейболу, SUP-бордингу та плаванні на байдарках.

Завершилося таборування традиційним походом на Чернечу гору до могили Тараса Шевченка, де молодь заспівала Гімн України та поклала квіти до пам’ятника Кобзарю.